Taneční pro Mládež

Taneční, do kterých nemusíte v obleku jsou neformální taneční kurzy.
Důraz klademe na tanec a na to, aby Vás to bavilo, proto pro nás není důležité, abyste si pořizovali drahé obleky a společenské oblečení.
Kurzy jsou určeny pro páry, tancujete s partnerem, se kterým na kurz dorazíte a nemusíte se bát, že Vám přiřadíme cizího partnera. Proto je třeba se do kurzu přihlásit v páru.
Naučíme Vás standardní a latinskoamerické tance a k nim jednotlivé figury. 

Jak to u nás probíhá

Naše kurzy jsou párové, tancujete s partnerem, se kterým se na kurz přihlásíte.

Nemusíte si pořizovat drahé obleky a společenské oblečení, doražte v oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně.

Důraz klademe na tanec, zábavu. Osvěžením kurzů jsou mladí lektoři a  mladistvé, moderní metody výuky.

Prostřední a závěrečná lekce jsou otevřené pro rodinu a kamarády.

Rozvrh tanečních kurzů pro mládež

Praha 2 - Hotel lEgie

Základní kurz 
(s Ivetou a Honzou)

26. 9. 2019 - 19. 12. 2019, čtvrtek 18:00 - 19:25
(17. 10. 2019 se lekce nekoná)

12 lekcí x 85 min, cena 2450,-/ osoba
přihlášení do 12. 9. 2019 - cena 2000,-/osoba
(skupinové slevy níže)


Základní kurz (leden)
​​​​​​​(s Ivetou a Honzou)

9. 1. 2020 - 2. 4. 2020, čtvrtek 18:00 - 19:25
(20. 2. 2020 se lekce z důvodu prázdnin nekoná)

12 lekcí x 85 min, cena 2450,-/ osoba
přihlášení do 20. 10. 2019 - cena 2000,-/osoba
(skupinové slevy níže)

Praha 3 - cimburkova 18

Pokračovací kurz
(s Ivetou a Adamem)

6. 1. 2020 - 6. 4. 2020, pondělí 20:00 - 21:25
(17. 2. 2020 a 24. 2. 2020 se lekce z důvodu prázdnin nekoná)

12 lekcí x 85 min, cena 2450,-/ osoba
(skupinové slevy níže)

Slevy

Pro třídy a větší skupiny nabízíme slevy. Pro konkrétní výši slevy nám napište, kolik vás je a my vás budeme obratem kontaktovat.

lektoři Kurzů pro mládež v praze

Iveta

Honza

Míša

Adam

časté dotazy

Jak zjistím, jestli ještě máte v kurzu volno? 
Pokud by byl kurz již zcela obsazen, v rozvrhu se u kurzu objeví "OBSAZEN" a v přihlášce se už daný termín nezobrazuje.

Jak se mám na kurz přihlásit? 
Přihlásit se lze prostřednictvím našeho přihlašovacího formuláře, který naleznete na našich stránkách. Před odesláním přihlášky, je dobré zkontrolovat všechny vyplněné údaje (pokud dojde k omylu, kontaktujte nás emailem nebo telefonicky). Je potřeba vyplnit všechny náležitosti přihlášky. Víme, že je to nuda, ale bez toho Vás my, bohužel, neumíme registrovat na kurz, vystavit fakturu, atd.
Do 3 pracovních dnů Vám přijde na Vámi uvedený email potvrzovací email s fakturou za kurz (pro převod na účet), kterou je třeba uhradit nejpozději do 5 pracovních dní. Po připsání platby na účet Vám přijde potvrzení o přijetí platby a o registraci na kurz. Faktura je napsána na zákonného zástupce mládežníka.

Jak se kurz platí?
Fakturou - převodem na účet. Po předchozí telefonické domluvě lze také platit hotově a to pouze u Ing. Ivety Zabystrzan Vancákové. 

Co když jsme zapomněli zaplatit za kurz?
Pokud jste zapomněli zaplatit fakturu a je již po datu splatnosti, zavolejte nám nebo napište a domluvíme se na dalším postupu.

Nepřišel mi od vás potvrzovací email... 
Pokud jsme Vám do 3 pracovních dnů od odeslání přihlášky nezaslali potvrzovací email s fakturou, zkontrolujte zda jste odeslali přihlášku a to tak, že se podívejte do emailu, který jste zadali, jestli Vám dorazilo potvrzení o odeslání přihlášky. Pokud ho nenajdete, vyplňte přihlášku ještě jednou. Pokud jste ho našli, kontaktujte nás emailem anebo telefonicky.

Jak mám být na kurz oblečen/a? 
Je pro nás důležité aby jste se cítili pohodlně, a tak necháváme výběr Vašeho outfitu na Vás. Můžete si vzít kalhoty, džíny, tričko, košili, legíny, atd... Naše doporučení pro obuv je pohodlné (gumová podrážka může na parketech zadrhávat). Pro dámu balerínky, anebo obuv na nižším podpatku, důležité, aby byla pevná pata. Ale poslouží Vám i tenisky a sportovní obuv. Dbejte jenom na to, aby byla obuv, ve které budete vstupovat do tanečních prostor čistá.

Co když si chci pořídit taneční obuv?
V případě, že jste se rozhodli pro taneční obuv, rádi Vám při výběru poradíme a máme pro Vás 10% slevu na nákup u společnosti Heller. Případně si taneční obuv můžete zakoupit i přímo u nás za příjemné ceny. Napište nám anebo zavolejte.

Můžu dostat na kurz slevu? 
Ano, slevy na kurz u nás mají skupinky i celé třídy. Výše slevy záleží od místa kurzu, který máte zájem navštěvovat a také na velikosti skupinky. Prosíme, pošlete nám tyto údaje e-mailem na tanecnibezobleku@gmail.com a my Vám obratem zašleme výši slevy.

Můžou se na mě přijít podívat rodiče?
Prostřední a závěrečná lekce jsou otevřené pro rodiče, příbuzné a kamarády. Každý účastník kurzu od nás má vstupenku pro jeden doprovod zdarma. Ostatní si vstupenku za 100,- můžou zakoupit u nás.

Můžu v tanečních fotografovat? 
Jsme rádi, když se Vám u nás líbí a když nás i Vaše fotografie sdílíte na sociáních sítích. Fotografování je možné po předchozím souhlasu lektora, v případě, že nebude rušena výuka a ostatní členové kurzu. Natáčení výuky a výukových metod pro sdílení s třetími osobami povoleno není.

Můžu kurz stornovat? Pokud máte již kurz zaplacen, podívejte se na storno podmínky, které jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách. Kurz lze stornovat jenom emailem. Můžete za sebe také najít náhradu (vyrovnáte se mezi sebou). V takovém případě není nutné platit storno, stačí, když nahlásíte jméno náhradníka.

Co na sebe?

Motto našich kurzů je “Taneční, do kterých nemusíte v obleku”, protože chceme aby jste se cítili pohodlně, a tak necháváme výběr Vašeho outfitu na vás.

Naše doporučení pro obuv je pohodlné (gumová podrážka může na parketech zadrhávat). Pro dámu balerínky, anebo obuv na nižším podpatku, důležité, aby byla pevná pata, ale poslouží Vám i tenisky

V případě, že jste se rozhodli pro taneční obuv, rádi vám při výběru poradíme a máme pro vás 10% slevu na nákup u společnosti Heller.

Případně si taneční obuv můžete zakoupit i přímo u nás za příjemné ceny. Napište nám anebo zavolejte.