Jsme tým tanečníků, který se věnuje tanci na profesionální úrovni a naši vášeň pro tanec rádi předáváme dál. Snažíme se vždy naučit vás tancovat, vést a naslouchat způsobem, který je pro vás vhodný, abyste se vždy cítili příjemně a pohodově.

Tanec je skvělý způsob, jak zrelaxovat po těžkém pracovním dni, pobavit se, naučit se něco nového, v neposlední řadě je to příjemná pohybová aktivita, díky které formujete svoji postavu a fyzickou kondici.

Dámy, my víme, jak je někdy těžké svůj protějšek přesvědčit, aby s vámi šel do tanečních a už vůbec je nutit do obleku...

Aby jste se při tanci cítili pohodlně a uvolněně, někdy to jednoduše chce zahodit oblek i formality, obléct si džíny, tričko a přijít si zatancovat k nám.
Proto jsme vymysleli projekt “Taneční, do kterých nemusíte v obleku”

Monika Mihalíková

Tanec je od dětství součástí mého života. Začátky nebyly vůbec jednoduché, ale díky píli a vytrvalosti jsem se dostala na příčky nejvyšší a stala se Mistryní ČR ve standardních tancích a reprezentantkou ČR. Tanec mě naučil disciplíně, trpělivosti a zároveň mě obohatil o mnoho pozitivních emocí a prožitků. Předávat radost z tance mě baví, ať už ve formě tanečních soutěží, vystoupení (show) a výuky.

Kromě tanečního vzdělání jsem absolventkou UK Filozofické fakulty oboru Pedagogika (specializace Pedagogicko-psychologické poradenství a Školní pedagogika) a koučovacího výcviku Gestalt Essence.

Iveta Vancáková

Do taneční školy mě už v dětství přivedli moji rodiče, protože jsem jako malá tancovala všude, kde to šlo. Moje cílevědomost a sportovní nadhled mě dostaly na nejvyšší finálové příčky Mistrovství Slovenské republiky. Poslední roky se věnuji hlavně výuce tance ale taky rozvoji mé značky Iveta Vancáková Design, která se zabývá designem tanečních a svatebních šatů.

Často se mi stává, že lidi mají strach a stydí se projevit se tanečně. Já ale respektuji každého, kdo se rozhodl pro tanec, či už v soutěžní podobě, anebo jenom tak pro zábavu a relax. Mám radost z každého nového nadšence pro tanec.

naši lektoři

Monika

Iveta

Ríša

Míša

Honza