Plesy a jiné akce 

vánoční TANEČNÍ PLES

Rádi bychom Vás pozvali na vánoční taneční ples, který se bude konat v hotelu Svornost v Dolních Počernicích, Novozámecká 284. Začátek plesu je v 19:00

Termín plesu: 29. 11. 2024

Ples je určen pro veřejnost (ne jenom pro účastníky naší taneční školy) - pro tanečníky, netanečníky, páry, jednotlivce a bez věkového omezení :)

Můžete se těšit na DJ s taneční hudbou, taneční vystoupení standardních i latinskoamerických tanců a půlnoční tombolu.

Vstupné je 500,- Kč na osobu.
Všechny stoly jsou u parketu, pokud chcete jeden stůl pro větší partu lidí, prosíme, napište nám to do poznámky. 

Večeři lze objednat na místě, pokud budete mít chuť. V hotelu si můžete rezervovat i ubytování. 

Dress code: Cocktail Attire Muži obléknou oblek, který mohou klasicky sladit s košilí a polobotkami nebo se trochu odvázat a zkombinovat ho s barevným tričkem. Ženy mohou mít tradiční malé černé, ale klidně i šaty barevné, lesklé, s potiskem, pánský oblek nebo overal.

Těšíme se na Vás :)

zakoupit vstupenky tlačítkem

Dress code Cocktail Attitre inspirace: 

teambulding

Objednejte si pro svoje zaměstnance a kolegy zajímavý taneční teambuilding. My ho dle vámi vybraného tématu propojíme s tancem.

VYSTOUPENÍ / SHOW

Nabízíme vystoupení na různé akce (plesy, oslavy, svatby, firemní akce, vánoční večírky, silvestrovské oslavy, apod.) Rádi vám poradíme s výběrem vhodného tanečního programu. Velmi oblíbené jsou výuky tance, jako součást vystoupení na vaši akci.
Přibližná cena výuky na akcích je od 4000,-.
Kontaktujte nás pro výpočet přesné ceny.

PRO FIRMY NA MÍRU

Udělejte radost svým zaměstnancům.Rádi Vám vystavíme voucher na kurzy pro vaše zaměstnance, zorganizujeme kurz, workshop nebo teambuilding jenom pro vaši společnost, vymyslíme vám ideální program.

Ceny se odvíjí od konkrétních požadavků

Pro více informací a konkretní cenovou nabídku nás kontaktujte telefonicky, emailem anebo prostřednictvím kontaktního formuláře.